Kľudné noci s chromoterapiou

Sme hrdí na to, že ako jediní na trhu môžeme ponúknuť špeciálne postieľky so zabudovaným LED osvetlením, ktoré vznikli na princípe chromoterapie.

Podľa chromoterapie majú farby zásadný vplyv na náladu a psychické ropoloženie človeka. Využíva sa prevažne k relaxácií a rôznym relaxačným cvičeniam. U novorodencov a bábätiek bol pozorovaný priamy vplyv na náladu, zaspávanie, či dokonca problémy s kolikou

Táto alternatívna forma terapie teda pracuje s vplyvom konkrétnych ôsmych farieb na náladu a spánok bábätka. Postieľky Stella Magic, Moon a Star majú zabudované plexi sklo s tlmeným LED osvetlením, ktoré svieti v týchto ôsmich farbách - biela, žltá, oranžová, červená, fialová, modrá, tyrkysová a zelená.

Osvetlenie je možné ovládať diaľkovým ovládačom. K dispozícií sú rôzne programy striedania farieb, zapnutie na jednej farbe (možnosť ovládania intenzity), a samozrejme je možné postieľku aj úplne vypnúť

Či už spozorujete priamy účinok na spánok Vašej ratolesti alebo budete osvetlenie využívať ako príjemnú tlmenú lampičku v izbičke, postieľka vám určite prinesie mnoho radosti a bábätku veľa pokojných nocí.