Anna Ambrošová

Erbesi Slovensko

Kolekcie detského nábytku Erbesi - prečo si vybrať práve nás?

Každá nastávajúca maminka má veľa príjemných aj menej príjemných starostí. Našim cieľom je, aby si hlavne užívala jedno z najkrajších období v živote ženy, a preto ponúkame naozaj FULL SERVICE.

Stačí len vybrať si dizajn, ktorý je Vášmu srdcu najbližšie a my naozaj všetko ostatné vybavíme za Vás. Vieme Vám pripraviť 3D vizualizáciu, aby ste vedeli, ako bude izbička vyzerať. V izbičke budete mať úplne všetko, čiže nielen nábytok, ale aj kompletné textilné vybavenie - hniezdo, matrac, deky, vankúšiky, baldachýn - a to všetko v dizajne izbičky, ktorú si vyberiete. Nemusíte zdĺhavo vyhľadávať, u nás nájdete všetko na jednom mieste. Naše kolekcie sa dajú jednoducho skombinovať pre dievčatko, chlapčeka, či dvojičky a sme nesmierne šťastní, že sme už mohli zariaďovať izbičku aj pre trojičky. 

Problémom pre nás nie je ani veľkosť izbičky pre bábätko - v našej ponuke nájdete kolekcie pre malé aj väčšie izbičky. Ponúkame všetko od základných kolekcií s postieľkou a komodou 3v1 po kompletné vybavenie, ktoré obsahuje okrem postieľky a komody s prebaľovacím pultom aj skriňu, vysokú či klasickú komodu, lavice, poličky a mnoho ďalšieho. V textilnom vybavení sa okrem matrace s plachtou a vankúšikmi nachádza aj hniezdočko s perinkou, obliečkami, dekami a baldachýnom. A samozrejme - všetko v jednotnom dizajne.

Ku kolekciám je možné objednať aj montáž. Náš profesionálny tím sa o všetko postará - nábytok Vám bude dodaný, zmontovaný a rozmiestnený presne podľa Vašich predstáv - a izbička je raz, dva hotová!