Kolekcia Elite

18-dielna luxusná detská izbička v dizajne Elite so SWAROVSKI® elements premení každú detskú izbičku na rozprávkové miesto. V kolekcii nájdete detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, komodu s piatimi zásuvkami a kompletný textilný set.

Kolekcia Cuore

22-dielna luxusná kolekcia detského nábytku Cuore zdobená 
SWAROVSKI®  elements. Doprajte vašej ratolesti luxus a pohodlie, aké si zaslúži. Kolekcia Cuore je k dispozícií v bielej a slonovinovej farbe. V kompletnej kolekcií nájdete detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, klasickú komodu, šatníkovú skriňu, set na hojdanie a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Lulu

20-dielna kolekcia luxusného dreveného nábytku Lulu so SWAROVSKI® 
elements rozjasní každú detskú izbičku. Doprajte vašej ratolesti to najlepšie. Kolekcia nábytku je v ponuke v bielej a slonovinovej farbe. Kolekcia obsahuje postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, klasickú komodu, šatníkovú skriňu a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Jolly

20-dielna luxusná detská izbička v dizajne Jolly so SWAROVSKI® elements premení každú detskú izbičku na rozprávkové miesto. Kolekcia obsahuje detskú postieľku vrátane kompletného textilného vybavenia, komodu s prebaľovacím pultom a klasickú širokú komodu s tromi zásuvkami.

Kolekcia Tiffany

13-dielna kolekcia luxusného nábytku Tiffany so SWAROVSKI® 
elements rozžiari každú detskú izbičku. Doprajte vašej ratolesti to najlepšie. Kolekcia nábytku je v ponuke v 
bielej a slonovinovej farbe.

Kolekcia Soft

Multifunkčná 21-dielna kolekcia detského nábytku Soft v elegantnom dizajne, zdobená SWAROVSKI® 
elements. Premeňte detskú izbičku vašej ratolesti na rozprávkovo krásne miesto. 

Keď bábätko vyrastie, postieľku je veľmi jednoducho možné prestavať na sedačku - automaticky dodávame všetky potrebné súčasti.

Kolekcia Mirty

23-dielna macíková kolekcia detského nábytku Mirty v bielej farbe s hnedými ozdobnými prvkami obsahuje kompletné vybavenie detskej izbičky.

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, dve komody, skriňu, poličku, kompletný textilný set a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Sandy

16-dielna kolekcia detského nábytku Sandy v jednoduchom dizajne so SWAROVSKI® elements. 

Kolekcia obsahuje drevenú postieľku Sandy, klasickú komodu, komodu s prebaľovacím pultom a vaničkou a kompletný textilný set.

Kolekcia Pongo

20-dielna kolekcia detského nábytku Pongo pre kompletné zariadenie detskej izbičky. Kolekcia je k dispozícií aj v nasledujúcich farbených kombináciách:

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, klasickú komodu, vysokú komodu a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Charly

21-dielna luxusná detská kolekcia v dizajne Charly premení každú detskú izbičku na rozprávkové miesto. Kolekcia nábytku Charly je v ponuke v troch farebných variantách:

 • biela s hnedými dekoráciami
 • biela so sivými dekoráciami
 • slonovinová

Textilnú časť kolekcie Charly je možné zvoliť v dvoch farebných kombináciách:

 • biela/sivá
 • biela/hnedá

Kolekcia Dado

20-dielna kolekcia detského nábytku Dado s macíkom a kačičkami premení každú detskú izbičku na rozprávkovo krásne miesto. Doprajte vašej ratolesti komfort, ktorý si zaslúži. 

Kolekcia obsahuje drevenú detskú postieľku, dve komody a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Bubu

22-dielna kolekcia detského nábytku Bubu s krásnymi medvedíkmi, zdobená mašličkami v čistom dizajne dodá každej detskej izbičke rozprávkový nádych. Doprajte vašej ratolesti komfort, ktorý si zaslúži.

Kolekcia detského nábytku Bubu je k dispozícií v bielej farbeMašličky na medvedíkoch je možné zvoliť v nasledujúcich farbách:

 • biela
 • sivá
 • ružová
 • slabomodrá

Kolekcia Mirtillone

23-dielna medvedíková kolekcia detského nábytku Mirtillone v bielej farbe s hnedými ozdobnými prvkami obsahuje kompletné vybavenie detskej izbičky.

Kolekcia Mukka

22- dielna kolekcia luxusného nábytku Mukka so zvieratkami dodá každej detskej izbičke rozprávkový nádych. Kolekcia Mukka poskytuje kompletné vybavenie izbičky pre bábätko.

Kolekcia Mirtillo

23-dielna medvedíková kolekcia detského nábytku Mirtillo v bielej farbe s hnedými ozdobnými prvkami obsahuje kompletné vybavenie rozprávkovo-krásnej detskej izbičky.

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu 3v1, klasickú komodu, šatníkovú skriňu, poličku a kompletný textilný set.

Kolekcia Milky

22-dielna kolekcia detského nábytku Milky tvorí kompletné vybavenie luxusnej detskej izbičky. Doprajte svojej ratolesti zaslúžené bezpečie a komfort. Zariaďte izbičku v jednotnom dizajne bez starostí. Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, klasickú komodu, skriňu a ďalšie.

Kolekcia Nido

20-dielna kolekcia detského nábytku Nido v jednoduchom a čistom dizajne v bielej farbe. Doprajte svojej ratolesti to najlepšie.

V kolekcii Nido nájdete detskú postieľku, klasickú komodu s tromi zásuvkmi, komodu s prebaľovacím pultom a kompletnú textilnú kolekciu.

Kolekcia Molly

16-dielna kolekcia detského nábytku Molly v jednoduchom dizajne v bielej farbe s hnedými dekoráciami. Kolekcia Molly je k dispozícii vo farebnej kombinácií biela/sivá alebo biela/hnedá.

Kolekcia Amour

17-dielna kolekcia detského nábytku Amour pre rozprávkovo krásnu detskú izbičku. Keramické ozdobné prvky sú ručne maľované. Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom a vaničkou a kompletný textilný set.

Kolekcia Ariel

12-dielna kolekcia detského nábytku Ariel s krásnou oválnou postieľkou. Kolekcia je k dispozícií v nasledujúcich farebných variantách:

 • biela

Farba textilu:

 • biela/ružová
 • biela/modrá
 • biela/hnedá

Kolekcia Birba

16-dielna kolekcia detského nábytku Birba so spiacim macíkom premení každú detskú izbičku na rozprávkovo krásne miesto. Doprajte vašej ratolesti komfort, ktorý si zaslúži. Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom a vaničkou, hojdací set a kompletný textilný set.

Kolekcia Timmy

13-dielna kolekcia detského nábytku Timmy vo farebnej kombinácií biela/sivá s macíkmi, premení každú detskú izbičku na rozprávkovo krásne miesto. Doprajte vašej ratolesti komfort, ktorý si zaslúži. 

Kolekcia Candy

Krásna 24-dielna kolekcia detského nábytku Candy. Zariaďte najkrajšiu detskú izbičku pre vašu ratolesť v jednotnom dizajne a v tej najlepšej kvalite. Kolekcia obsahuje kompletné vybavenie detskej izbičky - detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, klasickú komodu, šatníkovú skriňu, lavicu/perinák, poličku s vešiačikmi a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Dolce

21-dielna kolekcia detského nábytku Dolce v elegantnom a čistom dizajne premení každú detskú izbičku na rozprávkové miesto. Doprajte vášmu dieťatku príjemné prostredie a komfort, aký si zaslúži.

Kolekcia Cucu

22-dielna kolekcia detského dreveného nábytku Cucu premení každú detskú izbičku na skutočný originál. Doprajte vašej ratolesti to najlepšie. Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu 3v1, klasickú komodu, šatníkovú skriňu a kompletný textilný set.

Kolekcia Nuvola

22-dielna kolekcia detského dreveného nábytku Nuvola so zvedavými macíkmi premení každú detskú izbičku na skutočný originál. Doprajte vašej ratolesti to najlepšie.

V kolekcii nájdete kompletné vybavenie detskej izbičky v jednotnom dizajne.

Kolekcia Soft Bottoni

21-dielna kolekcia detského nábytku Soft Bottoni s ozdobnými gombičkami, ktoré sú obalené eko kožou. Doprajte vašej ratolesti zaslúžený komfort a príjemné prostredie. Kolekcia je dostupná v slonovinovej a bielej farbe.

Kolekcia Sonia

24-dielna kolekcia detského nábytku Sonia v jednoduchom dizajne. Zariaďte najkrajšiu detskú izbičku pre vašu ratolesť v jednotnom dizajne a v tej najlepšej kvalite. Kolekcia je v ponuke aj v bielej a slonovinovej farbe.

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, klasickú komodu, šatníkovú skriňu, vysokú knihovničku, lavicu a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Tippy Jolie

24-dielna luxusná kolekcia detského nábytku Tippy Jolie v jednoduchom dizajne s macíkovým motívom. Doprajte vašej ratolesti to najlepšie.

V kolekcii nájdete kompletné vybavenie detskej izby v jednotnom dizajne - všetko od detskej postieľky až po textilný set.

Kolekcia Timidone

13-dielna kolekcia detského nábytku Timidone vo farebnej kombinácii biela/sivá s macíkmi premení každú detskú izbičku na rozprávkovo krásne miesto. 

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom a vaničkou, set na hojdanie a kompletný set textilu.

Kolekcia Stellina

22-dielna kolekcia detského nábytku Stellina premení každú detskú izbičku na skutočný originál. Doprajte vašej ratolesti to najlepšie.

V kolekcii nájdete kompletné vybavenie detskej izby v jednotnom dizajne - všetko od detskej postieľky až po textilný set.

Kolekcia Toby

18-dielna kolekcia dreveného detského nábytku Toby. Doprajte vašej ratolesti komfort, ktorý si zaslúži.

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom a vaničkou, klasickú komodu a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Nuvoletta

22-dielna kolekcia detského dreveného nábytku Nuvoletta so zvedavými macíkmi premení každú detskú izbičku na skutočný originál. Doprajte vašej ratolesti to najlepšie.

Kolekcia obsahuje kompletné vybavenie detskej izbičky.

Kolekcia Tobia

18-dielna kolekcia dreveného detského nábytku Tobia. Doprajte vašej ratolesti komfort, ktorý si zaslúži.

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom a vaničkou, klasickú komodu a mnoho ďalšieho.

Kolekcia Brigette

17-dielna kolekcia detského nábytku Brigette s ručne maľovanými keramickými prvkami.

Kolekcia obsahuje detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom a vaničkou a kompletný textilný set.

18-dielna kolekcia Elite

18-dielna luxusná detská izbička v dizajne Elite so SWAROVSKI® elements premení každú detskú izbičku na rozprávkové miesto. V kolekcii nájdete detskú postieľku, komodu s prebaľovacím pultom, komodu s piatimi zásuvkami a kompletný textilný set.

22-dielna kolekcia Cuore